İADE/DEĞİŞİM İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Sementit.com kullanıcılarına %100 iade/değişim garantisi veriyor. İade ya da değişim mi yapmak istiyorsun hiç sorun değil.

Sementit.com olarak sattığımız her ürünün kalitesinin arkasında duruyoruz, umarız sen de memnunsundur. Olaki herhangi bir sebepten dolayı memnun değilsen, ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönder, biz de hemen geri ödemesini ya da değişikliği arzu ettiğin şekilde yapalım.

İade/değişim işlemi için dilersen bizimle destek için irtibata geçebilir ya da iade/değişim yapılmasını istediğin ürünlerlerle birlikte faturasını, faturanın arkasına talebini (değişim için stokta olan hangi tasarım/beden ile değiştirmek istediğini, iade için “iadedir” notunu) yazarak aşağıdaki Sementit.com iade/değişim adresine gönderebilirsin. Eğer faturanı kaybettiysen, sorun değil; fatura yerine dilersen iade/değişim pdf dosyasını indirip çıktısını alıp doldurabilir ya da temiz bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranı ve yapılmasını istediğin işlemi yine aynı şekilde yazıp ürünlerle gönderebilirsin.

Türkiye’den geri gönderimini de ücretsiz (Sementit.com karşı ödemeli) olarak anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile yapabilirsin. Sana en yakın Aras Kargo şubesini öğrenmek için buraya, Yurtiçi Kargo şubesini öğrenmek içinse buraya tıklayabilirsin.

Sementit.com İade/Değişim Adresi:
Foto Renk
Güney Mh. Tuğrul Cd. 13B Körfez/Kocaeli
Tel: 0850 302 84 87

SİPARİŞİMİ KAÇ GÜNDE İADE EDEBİLİR YA DA DEĞİŞTİREBİLİRİM?

İade/değişim işlemi için ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin, bu işlem için zaman sınırlaması yoktur. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda, e-posta yoluyla bize her zaman iletisim@sementit.com adresinden ulaşabilirsin.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILIR?

İaden için siparişin sırasında kullandığın ödeme yöntemi üzerinden geri ödeme talimatı veriyoruz. Geri ödemen ödeme yönteminin şartlarına göre farklılık gösterebilir, ortalama 3-10 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

KAMPANYADAN YARARLANDIĞIM BİR SİPARİŞTE İADE/DEĞİŞİM NASIL OLUR?

Kampanyadan yararlanılmış bir siparişte, iade ya da değişim gerçekleştirildiği takdirde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptali gerçekleşmeden iade ya da değişim işlemi yapılır. Ancak, iade ve değişim sonrası ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur ve ürün iadesiyle ilgili ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.